Prečo GoStudy

Filozofiou spoločnosti GoStudy je poskytovanie takých služieb pri plánovaní zahraničných študijných pobytov, ktoré sú kvalitné, transparentné, profesionálne, spoľahlivé a dostupné. Týchto päť kľúčových hodnôt tvorí základ našej firemnej filozofie a jedinečného prístupu k poskytovaniu služieb v oblasti vzdelávania a cestovania.

MÁME VIAC AKO 40 JAZYKOVÝCH ŠKÔL PRE DOSPELÝCH

Naše školy sú v mnohých krajinách po celom svete, od najpopulárnejších a najväčších svetových miest po relaxačné miesta s pokojnými plážami. Sme pyšní na to, že všetky naše školy spĺňajú najvyššie kritériá a poskytujú našim študentom len tie najlepšie všestranné zážitky.

ŠIROKÝ VÝBER JAZYKOVÝCH KURZOV
Vyberte si dĺžku svojho študijného pobytu a zvoľte si intenzitu kurzu. Kurzy začínajú každý pondelok. Náš študijný poradca vám pomôže s výberom kurzu, ktorý je pre vás najvhodnejší. Kontaktujte ho pre viac informácií.

KURZY PRE MLÁDEŽ
Ponúkame vám kurzy pre mladých študentov, ktorí ešte nedovŕšili 16 rokov. Tieto kurzy prebiehajú v USA, Veľkej Británii a Austrálii. Prečítajte si viac o týchto vysoko štrukturovaných kurzoch pripravených špeciálne pre mladých študentov. Naše programy zahŕňajú aktivity na voľný čas, dozor zamestnancov školy a hosťovských rodín, bezpečné školy a ubytovanie.

A NAJLEPŠIE NA KONIEC…
Nestrácajte čas hľadaním informácií o školách, ubytovaní, doprave a poistení na internete. Všetko čo potrebujete pre výber, naplánovanie a zrealizovanie vášho jazykového pobytu nájdete u nás, v GoStudy.  A keď sa rozhodnete pre svoj jazykový pobyt, nemusíte nikam chodiť, cestovať….svoj jazykový pobyt si objednáte a zaplatíte z miesta, kde sa práve teraz nachádzate. A všetky informácie potrebné pre úspešné absolvovanie vášho jazykového pobytu od nás obratom dostanete mailom.